O Marce

{desc/100/} 

Marka Polski Mniszek skupia się na trzech podstawowych obszarach. 

 {desc/33/}

 Polski produkt

Nasze uprawy Mniszka Lekarskiego rozsiane są po województwach Podlaskim i Lubelskim. Tym samym wspieramy Polski rynek i Polskich rolników.

 {desc/33/}

Prozdrowotny

Nasze produkty zostały poddane badaniom naukowym na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii, których wyniki potwierdzają dobroczynny wpływ naszych produktów na organizm. 

{desc/33/}

Naturalny

W naszych produktach brak GMO, używamy jedynie rzeczy pochodzących z natury. Do produkcji kaw aromatyzowanych również używamy naturalnych ekstraktów. 

 {desc/100/}

Do kogo chcemy trafić?

Do wszystkich osób, które cenią swoje zdrowie, prowadzą zdrowy tryb życia oraz do osób, które poszukują różnorodności i nowości.

Nasze produkty są alternatywą dla tych, które już bardzo dobrze znamy. Tym samym wprowadzamy trochę innowacji.

Czego przykładem może być seria zaparzaczy przelewowych typu drip czy chemex.  

 

{desc/50/} 

Staramy się aby nasze produkty były uniwersalne. Przez uniwersalność rozumiemy możliwość ich spróbowania przez każdego bez względu na wiek bo o zdrowie powinien dbać każdy zarówno młodzież jak i seniorzy.

 

{desc/50/}

Aktualnie w naszej ofercie możecie znaleźć atrakcyjną alternatywę dla kawy, którą przygotowujemy z korzenia mniszka lekarskiego. Następnie zgodnie z naszym know-how jest on krojony, wypalany i mielony a następnie pakowany w specjalne opakowania, dzięki któremu zachowuje świeżość oraz swe walory. Opakowanie to jest dodatkowo wzmacniane aby skutecznie chronić zawartość w transporcie.

{desc/100/}

Co nas wyróżnia? 

Przede wszystkim pomysł w dalszej kolejności dobrze przygotowany plan działania oraz konsekwentne jego wykonywanie.

Chęć przekazania jak najlepszych wartości w naszym produkcie. Poza wartościami zdrowotnymi samego mniszka chcemy zaoferować Wam produkt z najwyższą jakością wykonania zarówno pod względem technologii, konstrukcji opakowania jak również pod względem jakości materiału wewnątrz. Poza tym jesteśmy zespołem, w którym każdy dobrze wie co ma robić i jest otwarty na rozmowy szczególnie w momencie odmienności zdań. Staramy się wspólnie znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

 

Skąd wziął się pomysł stworzenia alternatywy dla kawy? 

Jesteśmy osobami, które wychodzą z założenia, że w kawie nie zawsze chodzi o moc. Cenimy bardzo jej smak oraz całą otoczkę -> sposób zaparzania, klarowność napoju, jego zapach. Z bardzo podobnego założenia oraz z powodów ekonomicznych powstała kiedyś pierwsza alternatywa kawowa - kawa zbożowa, którą mógł spożywać dosłownie każdy czy to najmłodszy czy najstarszy członek rodziny. Podbiła rynek tym, że była ogólnodostępnym substytutem kawy. Jako, że przygotowywana ze zbóż również nie zawierała kofeiny. Jednak skład kawy bezkofeinowej zawierał jedynie śladowe ilości wartości odżywczych, których natomiast w Mniszku Lekarskim jest bardzo dużo. Poznaj walory zdrowotne Mniszka Lekarskiego.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl